Apartmán 1

Apartmán se nachází v obci Veľká Lomnica a je situovaný na jih, proto je velice slunečný a světlý. Výhodou jsou 4 balkóny, na kterých si můžete v teplých dnech dopřát klidnou snídani či kávu a pozorovat při tom své děti, jak si hrají na dětském hřišti. Z balkónů na východní straně je výhled na hory, z jižní strany pak do údolí s rodinnými domky.

Apartmán je velký, v ložnici je mimo manželské postele i velice kvalitní, masivní rozkládací postel, která zaručuje pohodlné přespání jak pro děti, tak i pro 2 dospělé. Pokud se však ubytují pouze dva hosté, slouží k příjemnému posezení v ložnici. Kuchyňská linka je kvalitně vybavená novým nádobím, mikrovlnnou troubou, pečící troubou a varnou deskou. Obývací pokoj je prostorný pro relax celé rodiny. Máte k dispozici také dostatek úložných prostor jak v ložnici, tak v obývacím pokoji, případně v samostatné šatně.

Apartmánový dům nabízí wellness, posilovnu, dětský koutek, dětské venkovní hřiště, tenisové kurty a grilovací altánky s možností zapůjčení grilovacího nářadí. Na recepci vám ochotně s čímkoli poradí, zařídí vám slevy do termálních lázní, aquaparku i výhodnější skipas. Přijeďte si k nám odpočinout v kteroukoliv roční dobu, určitě si najdete svůj způsob relaxace!