Apartmán 2

Tento apartmán „De Luxe“ v obci Veľká Lomnica má přímý výhled na horské štíty Vysokých Tater, a to jak z ložnice, tak z obývacího pokoje, ze kterého je vstup na balkón s malým posezením pro vaši ranní kávu. Z balkónu můžete také pozorovat dění na multifunkčním hřišti či se potěšit pohledem na malé jezírko za hlavní budovou. Pozorovat hory, které jsou s každou denní hodinou jiné, nikdy neomrzí.

Apartmán je svou rozlohou 84 m² nadstandardní, v ložnici je mimo manželské postele i kvalitní samostatná postel, která zaručuje pohodlné přespání pro jednu osobu. V obývacím pokoji pak najdete kromě rozkládací pohovky, která může nabídnou přespání až pro další dvě osoby, i velice pohodlnou masivní rozkládací manželskou postel, která je zárukou dobrého spánku pro další dvě osoby. Jinak však slouží jako další pohovka. Kuchyňská linka je kvalitně vybavená nádobím, mikrovlnnou troubou, pečící troubou a varnou deskou. Varná konvice je samozřejmostí. Obývací pokoj je prostorný pro odpočinek celé rodiny. V každé místnosti je dostatek úložných prostor a k dispozici máte také samostatnou šatnu. Ve velké koupelně naleznete sprchový kout, dvě umyvadla, záchod a bidet. 

Apartmánový dům nabízí wellness, posilovnu, dětský koutek, dětské venkovní hřiště, tenisové kurty a grilovací altánky s možností zapůjčení grilovacího nářadí. Na recepci vám ochotně s čímkoli poradí, zařídí vám slevy do termálních lázní, aquaparku i výhodnější skipas. Přijeďte si k nám odpočinout v kteroukoliv roční dobu, určitě si najdete svůj způsob relaxace!